53. Teden slovenske drame

Strokovne žirije za Šeligovo in Grumovo nagrado

53. TSD

ŽIRIJA ZA GRUMOVO NAGRADO 2023: 

Vesna Jevnikar (predsednica), Tomaž Toporišič, Jakob Ribič

ŽIRIJA ZA ŠELIGOVO NAGRADO 2023:

Tery Žeželj, Diana Koloini, Anđelka Nikolić

 

52. TSD 

ŽIRIJA ZA GRUMOVO NAGRADO 2022: 

Vesna Jevnikar (predsednica), Tomaž Toporišič, Jakob Ribič

ŽIRIJA ZA ŠELIGOVO NAGRADO 2022:

Diana Koloini, Viktorija Rangelova, Tery Žeželj

 

51. TSD 

ŽIRIJA ZA GRUMOVO NAGRADO 2021: 

Matej Bogataj, Srečko Fišer (predsednik) in Amelia Kraigher

ŽIRIJA ZA ŠELIGOVO NAGRADO 2021:

Diana Koloini, Viktorija Rangelova, Rok Bozovičar

 

50. TSD 

ŽIRIJA ZA GRUMOVO NAGRADO 2020: 

Matej Bogataj (predsednik), Srečko Fišer in Amelia Kraigher

 

49. TSD 

ŽIRIJA ZA GRUMOVO NAGRADO 2019: 

Vilma Štritof (predsednica), Klavdija Zupan, dr. Mateja Pezdirc Bartol, Igor Žunkovič, Tomaž Gubenšek 

ŽIRIJA ZA ŠELIGOVO NAGRADO 2019:

Nika Arhar, Rok Bozovičar, dr. Andriej Moskwin 

 

48. TSD

ŽIRIJA ZA GRUMOVO NAGRADO 2018: 

 dr. Mateja Pezdirc Bartol (predsednica), Tomaž Gubenšek, Vilma Štritof, Klavdija Zupan, Igor Žunkovič

ŽIRIJA ZA ŠELIGOVO NAGRADO 2018:

Marina Milivojević-Mađarev, Nika Leskovšek, Ljudmil Dimitrov

 

47. TSD

GRUMOVA NAGRADA 2017

dr. Mateja Pezdirc Bartol, Rok Andres, Tatjana Ažman, Gašper Troha, Klavdija Zupan

ŠELIGOVA NAGRADA 2017

Nika Leskovšek, Marina Milivojević-Madjarev, Ljudmil Dimitrov

 

46. TSD

GRUMOVA NAGRADA 2016

dr. Mateja Pezdirc Bartol, Rok Andres, Tatjana Ažman, Vesna Pernarčič, Gašper Troha

ŠELIGOVA NAGRADA 2016

Zala Dobovšek, Nika Leskovšek, Marina Milivojević Madjarev

 

45. TSD

GRUMOVA NAGRADA 2015

Renata Vidič, Matej Bogataj, Darja Dominkuš, Vesna Jevnikar, Marko Sosič

ŠELIGOVA NAGRADA 2015

Zala Dobovšek, dr. Milivoje Mladenović, Alja Predan

 

44. TSD

GRUMOVA NAGRADA 2014

Matej Bogataj, Darja Dominkuš, Vesna Jevnikar, Marko Sosič, Renata Vidić

ŠELIGOVA NAGRADA 2014

Matic Kocijančič, dr. Milivoje Mladenović, Alja Predan

 

43. TSD

GRUMOVA NAGRADA 2013

Diana Koloini, Alen Jelen, Martina Mrhar, Peter Musevski, dr. Tomaž Toporišič

ŠELIGOVA NAGRADA 2013

Tatjana Ažman, Tanja Lesničar-Pučko, Igor Ružič

 

42. TSD

GRUMOVA NAGRADA 2012

Diana Koloini, Alen Jelen, Martina Mrhar, Vesna Pernarčič, dr. Tomaž Toporišič

ŠELIGOVA NAGRADA 2012

Tatjana Ažman, Tanja Lesničar Pučko, Igor Ručič

 

41. TSD

GRUMOVA NAGRADA 2011

Sebastijan Horvat, mag. Primož Jesenko, mag. Tea Rogelj, Vesna Slapar, Rok Vevar

ŠELIGOVA NAGRADA 2011

Amelia Kraigher, Jasen Boko, Dušan Rogelj

 

40. TSD

GRUMOVA NAGRADA 2010

Jera Ivanc, Vasja Predan, mag. Tea Rogelj, Vesna Slapar, Rok Vevar

ŠELIGOVA NAGRADA 2010

Jasen Boko, Amelia Kraigher, Dušan Rogelj

 

39. TSD

GRUMOVA NAGRADA 2009

Zdravko Duša, Branko Jordan, dr. Mateja Pezdirc Bartol, Matjaž Pograjc, Ira Ratej

ŠELIGOVA NAGRADA 2009

Slavko Pezdir, Matej Bogataj, Primož Jesenko

 

38. TSD

GRUMOVA NAGRADA 2008

Zdravko Duša, Branko Jordan, dr . Mateja Pezdirc Bartol, Matjaž Pograjc, Ira Ratej

ŠELIGOVA NAGRADA 2008

Matej Bogataj, Primož Jesenko, Slavko Pezdir

 

37. TSD

GRUMOVA NAGRADA 2007

dr. Blaž Lukan, Maja Haderlap , dr. Krištof Jacek Kozak, Amelia Kraigher, Marinka Poštrak

ŠELIGOVA NAGRADA 2007

Alenka Bole Vrabec, Jaša Drnovšek, Tadeja Krečič

 

36. TSD

GRUMOVA NAGRADA 2006

dr. Blaž Lukan, Maja Haderlap, dr. Krištof Jacek Kozak , Amelia Kraigher, Marinka Poštrak

ŠELIGOVA NAGRADA 2006

Alenka Bole Vrabec, Jaša Drnovšek, Tadeja Krečič

 

35. TSD

GRUMOVA NAGRADA 2005

Vilma Štritof Čretnik, Matej Bogataj, Tomaž Gubenšek, Alja Predan, Darja Reichman

ŠELIGOVA NAGRADA 2005

Igor Lampret, Neža Maurer, Tomaž Toporišič

 

34. TSD

GRUMOVA NAGRADA 2004

Vilma Štritof Čretnik, Matej Bogataj, Tomaž Gubenšek, Alja Predan, Darja Reichman

ŠELIGOVA NAGRADA 2004

Igor Lampret, Neža Maurer, Tomaž Toporišič

 

33. TSD

GRUMOVA NAGRADA 2003

Alja Predan, Matej Bogataj, Vesna Jevnikar, Jakob Jaša Kenda, Vilma Štritof Čretnik

VELIKA NAGRADA 2003

Barbara Orel, Marjana Ravnjak, Tomaž Toporišič

 

32. TSD

GRUMOVA NAGRADA 2002

Alja Predan, Matej Bogataj, Vesna Jevnikar, Jakob Jaša Kenda, Vilma Štritof

VELIKA NAGRADA 2002

Barbara Orel, Marjana Ravnjak, Primož Vitez

 

31. TSD

GRUMOVA NAGRADA 2001

Marinka Poštrak, Tina Kosi, Niko Goršič, Aleš Novak, Jakob Jaša Kenda

VELIKA NAGRADA 2001

Barbara Orel, Vasja Predan, Matej Bogataj

 

30. TSD

GRUMOVA NAGRADA 2000

Tea Štoka, Pavel Lužan, Niko Goršič, Aleš Novak, Matjaž Višnar

VELIKA NAGRADA 2000

Marjana Ravnjak, Slavko Pezdir, Andrej Jaklič

 

29. TSD

GRUMOVA NAGRADA 1999

Marinka Poštrak, Pavel Lužan, Tea Štoka, Niko Goršič, Aleš Novak

VELIKA NAGRADA 1999

Ivanka Mežan – Marinček, Petra Pogorevc, Blaž Lukan

 

28. TSD

GRUMOVA NAGRADA 1998

Ignacija Fridl, Lado Kralj, Vasja Predan

 

27. TSD

GRUMOVA NAGRADA 1997

Ignacija Fridl, Lado Kralj, Vasja Predan

 

26. TSD

GRUMOVA NAGRADA 1996

Ignacija Fridl, Lado Kralj, Vasja Predan

 

25. TSD

GRUMOVA NAGRADA 1995

Ignacija Fridl, Lado Kralj, Vasja Predan

 

24. TSD

GRUMOVA NAGRADA 1994

Lado Kralj, Janez Pipan, Vasja Predan, Matija Logar

 

23. TSD

GRUMOVA NAGRADA 1993

Lado Kralj, Janez Pipan, Vasja Predan, Matija Logar

 

22. TSD

GRUMOVA NAGRADA 1992

Lado Kralj, Janez Pipan, Vasja Predan, Matija Logar

 

21. TSD

GRUMOVA NAGRADA 1991

Lado Kralj, Janez Pipan, Vasja Predan, Matija Logar

 

20. TSD

GRUMOVA NAGRADA 1990

Lado Kralj, Matija Logar, Janez Pipan, Vasja Predan

 

19. TSD

GRUMOVA NAGRADA 1989

Aleš Berger, Lojze Smasek, Zvone Šedlbauer, Matija Logar

 

18. TSD

GRUMOVA NAGRADA 1988

Lojze Smasek, Aleš Berger, Zvone Šedlbauer, Matija Logar

 

17. TSD

GRUMOVA NAGRADA 1987

Lojze Smasek, Aleš Berger, Zvone Šedlbauer, Matija Logar

 

16. TSD

GRUMOVA NAGRADA 1986

Jernej Novak, Dušan Mlakar, Matija Logar

 

15. TSD

GRUMOVA NAGRADA 1985

Vasja Predan, Jernej Novak, Dušan Mlakar, Matija Logar

 

14. TSD

GRUMOVA NAGRADA 1984

Vasja Predan, Jernej Novak, Dušan Mlakar, Matija Logar

 

13. TSD

GRUMOVA NAGRADA 1983

Andrej Inkret, Mile Korun, Matija Logar, Bojan Štih

 

12. TSD

GRUMOVA NAGRADA 1982

Andrej Inkret, Lojze Domanjko, Mile Korun, Bojan Štih

 

11. TSD

GRUMOVA NAGRADA 1981

Andrej Inkret, Mile Korun, Matija Logar, Bojan Štih

 

10. TSD

GRUMOVA NAGRADA 1980

Andrej Inkret, Mile Korun, Matija Logar, Bojan Štih

 

9. TSD

GRUMOVA NAGRADA 1979

Andrej Inkret, Mile Korun, Matija Logar, Bojan Štih

 

 

 

 

 

 


Iskalnik